Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velký sál

450

Produkce:

Peon

Velký sál tvoří základ opevnění každého orkského kmene. V této budově orkové zpracovávají vytěžené dřevo a zlato. K válečným zásobám se zde přidávají také suroviny získané z nepřátelských táborů. Časem může velký sál získat mnohem silnější opevnění.

Bašta

Upgrade z Velkého sálu

355  100

Produkce:

Peon

Jak se technologie kmene vylepšuje, je nezbytné zesílit opevnění a získat schopnost zpracovávat zvýšený přísun surovin z vypleněných nepřátelských sídel. Díky tomuto pokroku je pak možné rozšířit řady orků o třídu šamanů. Za nějaký čas se může bašta ještě dále upravovat, aby odrážela neustálý rozvoj kmene.

Pevnost

Upgrade z Bašty

375  130

Produkce:

Peon

Když technologie orků dosáhne potřebné úrovně, mohou zahájit výstavbu pevnosti. Pevnost je mnohem působivější a obléhání odolnější základna než bašta. Jestliže je navíc vybavena zátarasy s bodci, odradí i ty nejagresivnější nepřátele.

Nora

170  50

 

Tyto stavby plní dvojí účel: jednak fungují jako farmy pro pěstování různých kořínků a plodin, ale zároveň jsou opevněnými bunkry, v nichž se peóni ukrývají, jsou-li napadeni. Vyšší počet těchto staveb znamená více potravin, a tím i možnost vydržovat početnější vojsko.

Kasárna

335  60

Produkce:

Žump  Trollí lovec lebek  Katapult

Kasárna slouží jako ubytovna orkským jednotkám. Občas bývají místem svárů nižších šarží, protože v kasárnách nepřebývají pouze orkové, ale také krvežízniví trollové. Sestavují a připravují se zde na válku také katapulty.

Válečný mlýn

240

 

Tato stavba je vynálezem prohnaných trollů. Slouží zároveň jako pila a kovárna, kde vznikají zbraně. Neúnavně se zde předělávají zbraně a zbroj a zvyšuje se jejich účinnost. Trollové zde také vytvářejí jeden z nejužitečnějších typů opevnění: zátarasy s bodci.

Strážní věž

220  100

 

Mohutné strážní věže Hordy slouží jako poslední linie obrany většiny orkských měst. Tyto robustní stavby byly vybudovány nejen kvůli dohledu nad orkskými državami, ale dokáží také odhalit neviditelné nebo kouzly zahalené nepřátele.

Oltář bouří

240

Produkce:

Prorok  Pán mečů  Náčelník Taurů

Tyto oltáře, které byly kdysi používané k vedení démonických energií Plamenné legie, přestavěli trollí zedníci. Využili znovu objevených schopností šamanů a oltáře tak mohou sloužit jako jakási „brána“ k oživování padlých válečníků. Když hrdina zemře, přivolává se v těchto oltářích jeho duše zpět, aby mohl dál sloužit v řadách Hordy.

Doupě duchů

255  90

Produkce:

Šaman  Čarodejnice-lékařka

Doupě duchů je místem pokojného rozjímání, kde šamani
a čarodějnice-lékařky meditují a kultivují své mistrovství ve zvládání tajemné magie. Když se kouzelníci Hordy vzdali provozování nekromancie, našli dva různé způsoby, jak bojovat proti svým nepřátelům. Čarodějnice-lékařky ovlivňují chemické procesy v tělech bojovníků a v jejich prostředí, zatímco šamani vládnou silám přírody.

Zvířetník

280  80

 
Šamani využili svého příbuzenství s divokými bytostmi a uzavřeli s wyvernami vzájemně výhodné spojenectví. Smrtelně nebezpečné wyverny útočí stejně efektivně na pozemní i vzdušné cíle. V tomto zařízení se cvičí také jezdci a obrovská zvířata kodo, která pak díky vlivu šamanů doplňují řady Hordy.

Totem Taurů

270  110

Produkce:

Taur

Pyšní, ušlechtilí taurové poté, co s orkskou Hordou uzavřeli spojenectví, sídlí na tomto místě a vylepšují zde své schopnosti prostřednictvím spojení s totemovými duchy. Tato stavba poskytuje mohutným taurům schopnost rozdrtit nepřítele, což je technika, která zraňuje cizácké vojáky a stává se tak jedinečným nástrojem rozšiřujícím již tak bohatý arzenál taurů.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář